8A 8B - wycieczka
Klasy ósme z wychowawcami wybrały się na pożegnalną wycieczkę do Arturówka. Było ognisko, wspólne zabawy, wyzwania w parku linowym. Zostaną wspólne zdjęcia na pamiątkę ośmiu lat w naszej szkole. Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia podczas kolejnych etapów życia :)
